Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Bruk - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie

Nowa Wieś(Bruk + 25 km)

129 000 zł5 500 m² 23,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Marzysz o spokojnym domu na wsi, gdzie codzienność płynie w rytmie natury, a jednocześnie chcesz mieć szybki i wygodny dostęp do miasta? Ta wyjątkowa działka o pow. 5500.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Rodowo Małe

Rodowo Małe(Bruk + 17 km)

100 000 zł917 m² 109,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona nad pięknym jeziorem Dzierzgoń w miejscowości Rodowo Małe w okolicy domków wypoczynkowych. 917 m2 o regularnym kształcie, bez znacznych nierówności. Uzbrojona (woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Malbork

Kałdowo,Malbork(Bruk + 19 km)

389 000 zł40 300 m² 9,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Sztum

Sztum(Bruk + 19 km)

270 000 zł1 501 m² 179,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam na sprzedaż działki w super lokalizacji z pięknym widokiem na Jezioro, promenadę oraz miasto Sztum. Miasto Sztum jest oddalone tylko 12 km od Malborka ,a do trójmiejskiej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rubno Wielkie,Elbląg(Bruk + 23 km)

149 000 zł1 059 m² 140,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję Państwu działkę budowlaną, zlokalizowaną na zacisznym i spokojnym osiedlu Rubno w Elblągu. Lokalizacja: osiedle Rubno leży w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Witkiewicza

Modrzewina,Elbląg(Bruk + 23 km)

638 000 zł7 972 m² 80,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 7972 m2 usytuowaną w Elblągu przy ul. Witkiewicza, w północnej dzielnicy miasta - Modrzewinie Dla działki brak jest obowiązującego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bogaczewo

Bogaczewo(Bruk + 24 km)

49 000 zł2 726 m² 17,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Bogaczewo Powierzchnia: 2726 m2 Działka budowlana Bogaczewo o powierzchni: 2726 m2 z budynkiem podpiwniczonym o powierzchni 65 m2 na działce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł901 m² 128,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadam na sprzedaż działki objęte w Miejscowym Planie zagospodarowania Przestrzennego w bardzo spokojnej okolicy w dzielnicy Kałdowo. W tej dzielnicy znajdziemy m.in. : ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł5 075 m² 98,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż Działka budowlana - Elbląg ul. Jaworowa Powierzchnia: 5075 m2 Działka budowlana w miejscowości Elbląg ul. Jaworowa /dąbrowa/ o powierzchni: 5075 m2. Opisana w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Żuławska

Elbląg(Bruk + 23 km)

1 800 000 zł5 638 m² 319,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka produkcyjno-usługowa w bliskim sąsiedztwie drogi S7 z zabudowaniami Cena 1 800 000 zł Działka 5 638 m2 Dom wolnostojący 196 m2 Garaż murowany dwustanowiskowy z kanałem Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bruk

Bruk,pomorskie

59 000 zł4 600 m² 12,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko infrastruktury miejskiej? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 4600 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bruk

Bruk,pomorskie

79 000 zł4 600 m² 17,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzyszysz o własnym kawałku ziemii, który cechuje się spokojem oraz dogodnym dojazdem do infrastruktury miejskiej? Jeśli tak, to przedstawiam Ci wyjątkową działkę, która stworzy idealne tło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bruk

Bruk,pomorskie

99 000 zł4 600 m² 21,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki położonej w Pawłowie przysiółku wsi Bruk. Jest to atrakcyjna oferta dla osób chcących zamieszkać w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do infrastruktury.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij